Nauseální Paroubek

📎and tagged

… aneb kterak pan farář k nevolnosti přišel

Tak jsem se zase po ránu pobavil. Popatřiv na plakát s Paroubkem, utrpěl jistý farář nevolnost a nepohodu. Je ovšem pouze obtížně prokazatelné, zda se mu udělalo šLoufl z Paroubkova xichtu nebo jako důsledek pošetilého rozhodnutí jet vlakem – obojí je velmi pravděpodobnou příčinou a v kombinaci jistě může zásadně ovlivnit lidský metabolismus. Pan farář neupřesňuje, jaký zákon měly termodráhy porušit, s arogancí, vlastní církevním hodnostářům, ovšem odmítl zaplatit jízdné, dokud plakát nezmizí. K zaplacení ho nakonec ukecali – pravděpodobně slibem, že mu umožní privátní schůzku s managementem ČD. Byť ČD nejsou státní podnik snad jen podle právní subjektivity, nemají žádný důvod nepověsit do vagónů třeba Aštara Šerana, když jim zacáluje (i když bych před plakátem dal přednost mocnáři, visícímu in persona a za koule).

Jestliže se panu faráři nedělá nevolno z toho, co jeho spolucírkevníci páchají (je na pováženou, když už musí bápež vydávat pastorační listy k sexuálním skandálům církevních ouchylů), tak to už musí být Paroubek těžký kalibr.


17 Responses to Nauseální Paroubek

 1. Tak při tomto scénáři by můj kufřík asi měl víc, než 3 kila…

 2. Avatar Cheorchia
  Cheorchia says:

  Jdu si balit ten trikilovej kufrik :))http://www.stream.cz…-cssd-sci-fi

 3. To paRoubek taky, ale socani jsou stádo se stranickou disciplínou na úrovni KSČM.

 4. Bohuzel tusim,ze tyhle volby vyhraje.Topol nastval spoustu lidi .

 5. To asi ne – to, co dělá v politice, by mu neprošlo ani v RaJi. Měl by se tam vrátit…

 6. Paroubka jsem se dneska ptala na chatu,jestli je solidarnost to,kdyz "bohaty" delaji 14-16h denne a ty "chudy" kterym se nechce delat,pobiraji z jejich dani vesele socialni daFky.Neodpovedel,srab :)))http://www.blesk.cz…-kakabus.htmlBylo moc hezke,jak pise,ze jako ekonom v podniku RaJ,mel hezky plat…Jestli to vede v politice stejne jako v RaJi potes koste.

 7. Avatar Wicky
  Wicky says:

  :-Xtak se jdu učit s vnučkou vyjmenovaný slova. 🙂

 8. Ježíšmarjá, tohle mi sem nepiš. Praroubek za chvíli vyhraje volby, spaktuje se s komunisty a tenhle web už je nabonzován věrnou gardou. Jestli nás někdo udá za navádění k paroubkocidě, tak jdeme sedět fšycy.

 9. Avatar Wicky
  Wicky says:

  Farář žádá odstranit plakátnebylo by lepší odstranit rovnou Paroubka? :))

 10. Avatar Wicky
  Wicky says:

  gravere 😀mohla. ;-)Přeci jsem hned napsla, že to nebyl náš Holub. ;-))

 11. To jsi nemohla říct hned, že to byl odborář? :-))

 12. Avatar Wicky
  Wicky says:

  To nevím a ani si netroufám říct. Je, vlastně byl český básník, filozof esejista a tak trochu dost rebel a možná i bohém. Nechtělo se mu pracovat, živil se žebráním, krádežemi a miloval pivo. Párkrát byl i v blázinci, možná i ve vězení, ale to si teď neuvědomuju. Psal básně, snil o světové revoluci (nebyl sám :-)))i o snadném zbohatnutí a žil na hraně zákona – v tom taky nebyl sám. 😉 Nakonec umřel v posteli na následky popálenin kdy od cigarety mu začalo hořet pyžamo. Jeho krédo bylo: Bouřit se, bouřit se a bouřit se! :-))

 13. Aha. Sémantika zřejmě nebyla jeho koníkem :-))

 14. Avatar Wicky
  Wicky says:

  😀 Ne, tohle zrovna ne,to je od jinýho, vlastní jeho jméno je Fišer. :o))

 15. Jestli je to překlad původního přísloví kmene Mašukulumbů ze svahilštiny, tak to ujde 🙂

 16. Avatar Wicky
  Wicky says:

  Znám jednu říkánkuz minul. stol.:"…když je dnes člověku dvacet,chce se mu hnusem zvracet,ale těm co je čtyřicet,musí vyblít ještě více,jen ten komu je šedesát,může jít se sklerózou klidně spát…"Snad jsem to moc nepomotala. 😉

 17. Avatar Radka
  Radka says:

  no mě se dělá nevolno ze všech předvolebních agitací:-(