Blah(ovn)obít přichází, soudruzi!

📎and tagged

aneb My vám slíbíme, co vám nikdo nedá

Jsa hovadsky znuděn stříháním kupónů, rozhodl jsem si dát tu práci (ach, jak to slovo nenávidím) a posbírat po netu předvolební sliby strany, která to s námi myslí upřímně – tedy samozřejmě ČSSD. I zjistil jsem, že nás již zanedlouho čeká nesmírný holobyt blahobyt:

 • Česko do patnácti let mezi deset zemí s nejvyšší životní úrovní v Evropské unii (sic! – a s níže uvedenou strategií – to už je opravdu vábnička pro retardy)
 • progresivní zdanění fyzických osob (nezvýší se ale DPFO pro "střední a nízké příjmové skupiny", takže zase budou cálovat úspěšní)
 • vysoké zdanění (38%) lidí s příjmy na 1,2 mega ročně (někdo na ty dobrovolné socky přece vydělávat musí, ne?)
 • společné zdanění manželů
 • třinácté důchody 2400 korun (tohle chtějí vzít z dividendy ČEZ)
 • zvýhodněné půjčky pro novomanžele (to chtějí finančím ústavům přikázat nebo to budou dotovat?)
 • vysoké zdanění majetku nad 10M pořizovací ceny bez prokázaného původu financování (ve stylu chicagské mafie 50. let – chceme půlku z toho, co jste nakradli)
 • bezplatné studium na VŠ
 • zrušení poplatků ve zdravotnictví
 • zmrazení či snížení cen energií a bankovních či telekomunikačních poplatků (ještě někdo říká, že socani nejsou komunisti?) – to asi nebude tak jednoduché
 • zvýšení nemocenské, mateřské a porodného
 • snížení hranice pro přídavky
 • zvyšování všech socanských dávek a platů ve veřejném sektoru min. o inflaci
 • státní podpora sportu, povinné kontribuce "velkých" firem do této kapitoly (ještě někdo říká, že socani nejsou komunisti?)
 • důchod min. 15000 – tady už se důvěřivým penzistům Škromach vysmál rovnou (ještě někdo říká, že socani nejsou komunisti?)
 • ale při výše uvedeném zároveň taky snížení rozpočtového schodku.
 • …a jako bonus pár lží navíc

A kde na to všechno vzít? Ekonomický expert ČSSD Jiří Havel: "Abychom mohli snižovat schodky veřejných financí, budeme muset zvýšit daně a pojištění o desítky miliard". Tedy konkrétně:

 • zvýšení daní lidem s měsíčním příjmem nad 100 tisíc (viz výše :-))
 • zvýšení korporátních daní (DPPO na 21%)
 • zvýšení spotřební daně (ovšem bacha, tady se soudruhům voličům sahá na chlast a cigára, to nedovolíme – viď, Máňo!)
 • zvýšení sociálního pojištění (toho se socky lekly, takže ČSSD otočila – zvyšovat budou "jen" odvody zaměstnavatelů

Socanské stádečko ovšem slyší jen na tu první část – je přece tak krásné žít v zemi, kde pracují jen blbci, aby ti chytří mohli radostně žít. Že na ten blahobyt musí někdo vydělat? Jen když to nebudu já, že? Lůzři a nefachčenkové, volte levou rukou!

btw: a jak to bude se soudružskou spoluprácí? Tak nebo ? Žeby nějaké subliminální poselství?

edit: tohle okopírovali od jehovnistů?


25 Responses to Blah(ovn)obít přichází, soudruzi!

 1. Avatar graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]]
  graver[[openidhttp://graver.myopenid.com/]] says:

  To určitě – tam by se těch perel dalo nasbírat taky dost, stejně jako u jiných. Jen by to asi nebyl takový kalibr. Na slibech ČSSD mě zaujala ta bezbřehá drzost, s jakou tím ponižují každého, kdo by je na základě takových sraček chtěl volit. Druhá strana cílí trochu do jiných sfér – těm by tohle neprošlo, takže musí pochopitelně vymýšlet jiné 3,14čoviny.Sepsat bych to mohl taky, ale jsem moc línej dát si podruhý tu práci s rešerší médií, abych ty sliby posbíral. Když to udělá někdo za mě, vyjádřím se k jednotlivým bodům :-).Co přesně myslíš ptákem odsákem, to netuším. Mě strany ani jejich bleedři nezajímají – to, co volím, je mechanismus, který jsem x let studoval a dalších xx praktikoval. Jediná strana, které jsem byl členem, byla Strana přátel piva (viz můj životopič). Ale když se mi to nepodařilo vysvětlit tarasovi, tak někomu s tvými percepčními schopnostmi asi taky ne.

 2. Avatar alien
  alien says:

  Vyvážený text by sesbíral i sliby ODS.Což ovšem od ptákaodsáka nelze čekat.Na druhou stranu chápu, že bys pak byl označová za grafomana, protože by se text protáhl o deset stran.V obou našich duchem nejmenších stranách rozdíly nevidím a jiné nemají v totalitním "volebním" a mediálním systému šanci získat větší preference.alien

 3. Ježíšmarjá, ten pratrotl ještě udělal reklamu blogoušovi z iDnesu: http://info.blog.idnes.cz…ze.htmlTo není možný – takhle se nechat vymatovat. Zeman hadra. Ó velký Kontejnere, popatři na tu havěť u svých nohou…Prej z Marsu. Nedivil bych se, kdyby mu stádo Marťanů přišlo rozkopat oba rusutury.

 4. Tak koukám, že za ODS v JM kraji lýdrkandýduje Růžový Mirek: http://zpravy.idnes.cz…domaci_abrNějak začínám s tou politikou mít ten problém, že pokud má člověk nějakou představu o makroekonomickém modelu, nezbývá mu, než volit stranu, jejíž sliby se tomu nejvíc podobají.Co s tím tentokrát, to teda fakt nevím.

 5. Ne jak, ale proč prokazovat.

 6. Avatar Vladimír 2
  Vladimír 2 says:

  Nepřipomíná vám to některé reakce z dříve "spřátelených" blogů? Ale jak prokázat že z toho blogu "opisoval"?

 7. A další řepoň, který si ve jménu Svaté předvolební války nehledí do držky – tentokrát "chlap z guĺama" (které nikdy nedokázal): http://zpravy.idnes.cz…_domaci_jsPřinejmenším s těmi církvemi má pravdu – každá politická strana či církev (item est) je jen oblbování mas ve jmén u Vyššího cíle. I s voliči praroubka se asi nespletl – vidlácká kultura, kam se podíváš. Jen je rozdíl, když to řekne nějaký graver v hospodě nebo Chlap s údajným vercajkem na fóru poblicu.A potom "omlouvám se těmhle, tamtěm i těmto, páč je všechny miluju a nechtěl jsem je fakt jako nasrat". To je vo hovně, neb řečeno již bylo.Je až neuvěřitelné, co je člověk (eh, pardon – politik) mocen udělat ve jménu Koryta.

 8. Avatar @Teo
  @Teo says:

  14 15Jinak já u toho nebyl. Takhle se to tam vyprávělo. Kodeš už byl dávno ing. Rychlokvašenej.

 9. 14no jo,ale ten prodaval Bosse a necpal se do politiky :)))

 10. Avatar @Teo
  @Teo says:

  12To mi připomíná dobu mých studií na VŠE. Student, vyhozenej od zkoušky, řekl ve dveřích cosi neuctivého na adresu zkoušejícího. Ten za ním vyběhl na chodbu a vztekle křičel: "Tohle uměl i Kodeš!" 🙂

 11. A ja hloupa si vzdycky myslela,ze na post ve vlade musis mit VŠ a vono ne.Vono staci mit spravny kamose.

 12. Teď se můžeš smát, pak budeš brečet.O Jeho vysoké škole náhodou vím, ale je to tak tajný, že to nemůžu říct – von by pak někde zveřejnil mou fotku a to by vás zabilo. Prozradím jen jedno – von tam nestudoval – voni studovali jeho.

 13. Tak já nevim,jestli se mám smát,nebo jestli se mi chce brecet.V tomhle state se nevyplati byt pracovity.Šlak by me trefil.Taky lituju,ze uz nejsem z Prahy,moc rada bych s nim pokecala :)),jen se bojim ,ze bych nezachovala dekorum a byla hruba :)Moc se tesim na to,az bude Guma ve snemovne.Po pravde ,nepodarilo se mi vypatrat,jakou ma vysokou skolu.

 14. Ta představa, že mi zavolá prasoubek a zeptá se mě, koho volím :-)). Eštěže nésu z Práglu…Ale zaplať Aštar za ten telefon – až to squadra purpura vyhraje, budou tuhle otázku chodit klást hromotluci v kožených kabátech osobně.

 15. K odkazu v "edit"Úhlavní přítel na telefonu? Správně formulovaná otázka zní: http://ateo.cz…es/t/tvrdiktlf.jpg Varianta: http://ateo.cz/i/3998/ Pobočník taky: http://ateo.cz…nals/r/rathtlf.jpg :p

 16. btw…Takto pohromadě to opravdu vypadá jako nalejvárna pro stádní blby. Už se těším na následné výkřiky socanských hýkačů, jak to modrá lůza vidí zkresleně a jak nám fšem jejich zarudlá veličenstva chtějí pomoct (kam?).

 17. [3] – jak na to budou volové voliči reagovat je jasné – jak jim zvolení volové řeknou. A ti asi řeknou "my jsme to mysleli upřímně, ale voni tamti…". A dělení firem či daňové ráje nebudou jediné instrumenty. A v důsledku to dopadne na koho? Ano, správně Pepíčku – na voly(če).[4] – pro ušlechtilou věc… Proto říkám: jehovnisti.

 18. Mají spoustu " ušlechtilých nosných témat" a 100x opakovaná lež se stává pravdou, a proč ne, vždyť měnová reforma se pak dá případně vyhlásit vpředvečer, ve večerních zprávách, s tím už jim pak komunisti poraděj.

 19. To patřilo k odkazu na článek u edit

 20. Jenom za 70,- na hodinu?! To teda někdo musí být přesvědčenej socan, aby se za tyhle prachy nechal celej den posílat do prdele;o)

 21. Klíčové slovo je NÁROK. Já už jsem dlouho ve fázi, kdy jsem zvědavej na to, ne jestli, ale JAK se budou socani pokoušet tyhle nároky uspokojovat, jak to budou okecávat a jak na to budou jejich voliči reagovat. Věř mi, bude sranda! Už terazky připravuju dělení několika firem na řadu menších. Takovej švédskej modýlek… 😉

 22. Oni se před volbami vzpírají k neuvěřitelným výkonům vcelku fšychňy http://graver.blokuje.cz…neda.php i když paRoubci jsou ve lhaní mistři nad jiné.Proč nekrmit, když holubi zobou, ne?Tady jde o tu celkovou socansko komančskou politiku života na dluh a okrádání těch, kteří si i v tom socanském svrabu dokážou vydělat.A když to nevyjde, řekne se, že za to může modrá lůza…

 23. Socani pravděpodobně parlamentní volby vyhrajou a nezbývá nic jiného, než se na to připravit. Řada potenciálních dojných krav už přesunula vemena do bezpečí… http://www.komora.cz…h-firem.aspx