Jedna dvě, Freddy jde…

📎and tagged

Spasitelův další návrat?

Nedávno tomu, co se nám Milosh the Great rozhodl sdělit podmínky, za kterých se jako Freddy Krueger vrátí jako noční můra pro naše duše. Nyní Mesiáš své podmínky upgraduje – v naší malé zemi je sice bordel, ale asi ještě ne takový, aby byl hoden zákroku Toho, jenž objímá stromy. Zemanův fanklub údajně zvažuje transformaci v politickou stranu, aby svou ikonu mohl nějak politicky proslavit. Nu což, možná se vrátí. Freddy se vždycky vrátil a přijde zas.

btw: to je fakt taková hokna sehnat fotku, na které zeman netřímá buď retko nebo panáka?


10 Responses to Jedna dvě, Freddy jde…

 1. Zbytečně – tihle se kvůli politice klidně nechají i přejmenovat, když už změna kabátu nestačí. Jako ten Vyžrálek-Blatenský z té Haškovy povídky…

 2. Až teď budou kašpaři přepisovat Ústavu, měli by do ní zakotvit ustanovení, že nikdo s křestním jménem Miloš a Olga nesmí do poblitiky. 🙂

 3. A přitom je to škoda – všechno, co podělal, si podělal sám. Nad současnou garniturou typu Topolánek či Paroubek přece jen trochu vyčnívá, ale přijde mi to tak, že celou svou kariéru zasvětil velkému úkolu podělat si každý čtvereční centimetr svého těla (což je docela solidní latifundie). Ze Strakovky nezdrhal zadem proto, že by byl výrazně horší, než jiní. Jenom místo toho, aby pečlivě tajil, že není výrazně lepší, si sral do krku. Zeman je neschopná, odkecaná nula, která nikdy neměla na víc, než na ohazování ostatních v očekávání, že mu to sežere dostatečný počet ovcí. Co si mám sakra myslet o lidech, lízajících nohu, která je kope do rusutur.

 4. Avatar Radka
  Radka says:

  no u některých jde spíš o to, že většího než u je nějak nelze dělat:-))zeman je prostě namistrovanej arogantní nadčlověk a podle toho to jeho buranovský vystupování taky dopadá:-)

 5. Doprdele práce. Právě jsem sem chtěl napsat malou esej o tom, jak Zeman není blbec a v čem přesně je jeho problém a von mi to podělá: http://www.mediafax.cz…a-zapalil. Kdyby u něčeho takovýho chytli nějakýho týnejdžra nebo hospodskýho kulturistu, tak řeknu, že je to kokot. Ale když to udělá někdo, kdo se snaží přesvědčit ostatní, že je něco víc, než oni… No, pojmenujte si ho sami (no jo, já vím, Jessie – správnej chlap…).Při sám Yog Sothoth, dejte mi jednu osobnost v politice, která ze sebe umí nedělat většího vola, než skutečně je…

 6. Jestli ti nedají spát lidi jako Zeman a Taras, tak to nebude tím, že jsi ženská. Pokud jde o mě, tak kdybych měl mít těžký spaní kvůli každýmu {&*%!@#}, o kterým se někde zmíním, tak bych musel kupovat Rohypnol po kilech. Spíš se na to dívám tak nějak cimrmanovsky. Vyšetřování ztráty třídní knihy – ta výjimka tam vzadu, jak seděli vedle sebe – znáš, ne?

 7. Zeman, Taras… člověče, gravere, koukám, že nám dvěma nedají spát ti samí správní chlapi :-). Copak já, jsem ženská, ale jak to máš ty?

 8. Avatar Radka
  Radka says:

  pořád jsou ještě otevřený hranice:-(

 9. Jo, sranda bude. Jestli tu budeme mít demokracii po tarasovsku, tak se budeme smát, až se budeme za mříže popadat…

 10. Avatar Radka
  Radka says:

  aspoň bude nějaká sranda:-) s paroubkem už je dost nuda…