Fangle ven, sEUdruzi!

📎and tagged

aneb se EU na vječný časy a nigdy jináč…

Jsa Klausofilem a zároveň EUrofilem, nacházím se logicky ve stavu permanentní schizofrenie. Francouský prezident (donedávna jsem byl přesvědčen, že Francie je tadlencta konstituční monarchie) ve mně však navíc probudil pocit DežoVí – údajně ho nasrapopudilo, že Čechie hromadně nevyvěšuje vlajky EU (což o to, jsou hezčí, než ty srpokladivoidní). podle "Nejdůvěryhodnějšího zpravodajského portálu na českém internetu"(o tom snad jindy a jinde) měl dokonce pronést toto: "Byli jsme raněni, když jsme viděli, že evropské vlajky nejsou na všech veřejných budovách v České republice". Messieur President snad ne zcela korektně používá slova zranění, kteréžto Wikipedia (přesměrovává na Úraz) snad v tomto kontexu dovolí interpretovat pouze jako psychickou újmu. Mimo to, smíme-li veřejnou budovou nazývat i veřejný záchodek, vyznělo by vyvěšení EUfangle zde jistě zbytečně výmluvně.

Působí mi zármutek, že se pan Sarkozy mentálně alternoval kvůli několika fanglím v zemi, kterou možná na třetí pokus najde na mapě. Nemohu při této příležitosti nevzpomenout domovní důvěrnice, která mi o státním svátku vyčítala, že jsem na barák nevyvěsil fangle země, které jsme lezli do prdele tenkrát a hrozila mi udáním STB.

Nicméně nezoufeme. Nevyvěsí-li fangle odpovědná místa, vždycky se najde nějaký blb uvědomnělý občan, který to udělá za ně…


2 Responses to Fangle ven, sEUdruzi!

  1. No a Klaus…http://ateo.cz…l/pict//2.1003.jpg

  2. Za Havlaby to mohlo vypadat takhle: http://ateo.cz…al/pict//4.575.jpg