Klipová terapie – pouze pro silné povahy

📎and tagged

… aneb proč předstírat šílenství, když šílení jste!


15 Responses to Klipová terapie – pouze pro silné povahy

 1. Avatar Alexandra
  Alexandra says:

  asi jsem taky šílenec, ale mně se tento typ muziky líbí, žádný bléé. To je tak z muziky dnešních dnů bléé a tanec, přešlapování, jako když psa zebou nohy

 2. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  nedám seNení chybou prohrát, je chybou dát to těm druhým zadarmo.“ Děkuji moc, ta situace kdy si připadáte bezmocný a nikdo vám nepomúže ,jste poškozený a policajt vám řekne ať se na to vykašlete a to odrbaný auto. Ještě, že vás mám:-))))

 3. „Není chybou prohrát, je chybou dát to těm druhým zadarmo.“ Tak to se mi moc líbí, jen ale když člověk ví, co dělat. Protože prskání a rozčilování se je akorát k smíchu.

 4. No, takových lidí je spousta. Prostě ví, že když tě pošlou někam, tak se nic nestane, takže proč se s tím zalamovat.Ostatně kdo dnes není pojištěný proti odpovědnosti za způsobenou škodu…Nicméně, dvakrát někdo bábě poškrábe a svede to na fakana a je vymalováno… Není chybou prohrát, je chybou dát to těm druhým zadarmo. Tohle mi vždycky lidi vyčítali – jak mi někdo šlápl na kuří oko a přehnal to, tak jsem byl schopen do toho vrazit prostředky naprosto neúměrné výsledku. Já jsem zdánlivě prodělal, ale ti druzí zaplatili mnohem víc, než kdyby se se mnou v klidu vyrovnali. Dodnes mě mají za blázna, ale obchází mě obloukem. Kdybych do toho nešel, šlapou mi na paty dál. Takže kdo vyhrál?Ale neberte to jako návod – já jsem docela pošuk 🙂

 5. Avatar Jessie
  Jessie says:

  Jo Jiřino, musíš blafovat, ale přesvědčivě, takže i když ti to baba docela nezbaští, aspoň se lekne a nebude vědět, na čem je (však to známe :-)).Ale vážně, nechci to zlehčovat, já si prostě nedokážu představit, že jsou lidi, kteří udělají škodu a odmítnou to dobrovolně nahradit… Já bych to zaplatila a ještě se omluvila, i když bych měla vztek, ale nadávala bych si akorát sobě, že jsem děcko neuhlídala.

 6. [9]Chtěl jsem tím říct, že byste asi prosoudili víc. No, řekněte bábě, že buď zaplatí nebo ji bonznete na sociálce :-))Sousedské vztahy jsou hnusná věc. Vždycky se najde někdo, kdo má převahu, ale donekonečna mu to vycházet nebude.

 7. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  ještě přidámGravere, pár tisícovek je pro dva prduchy s klukem na VŠ dost peněz. Jiřina

 8. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  Bába to přiznala, ale policajti ukecali mého manžela, že se nebude žádný zápis ddělat, když je to na (..!..)Jak je možné, že tak malé děcko nechala tak dlouho bez dozoru. Manžel tu holčičku i s kamenem přivedl na zahradu a ona ani nevěděla kde vnučka byla. A hned když ji to řek tak začala řvát ať táhne z jejich pozemku. No a to tady máme u domu dost velký potok a silniciDěkuji , že jste mi odpověděl a přeji hezkou neděli:-))

 9. Obávám se, že policajti jednali naprosto správně (a bába to věděla, proto vás poslala někam). Fakan není trestně odpovědný, musíte se domáhat náhrady škody v občanskoprávním sporu. V tomto případě to ale asi nestojí za to – oprava metalýzy vás může podle rozsahu přijít na pár tisícovek. To jsou právě ty případy kdy si na nikom nic nevezmete…Já to v těchto případech neberu přes prachy, protože nemám rád, když druzí vyhrávají 🙂 Takže pokud lze prokázat, že to udělal ten fakan (např. to bába před policií přiznala), můžete zkusit pohrozit žalobou. Pokud ne, máte smůlu – u soudu je důkazní břemeno na vás.

 10. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  gravere halooooooooDnes další zážitek. Suseda nad nami, hlídá vnučku 3 letlou. Suseda vnučku neuhlídala a ona vzala kámen a do tmavě zelené metalízy nám počmárala levou stranu auta a celou, uf , jen kam dosáhla kapotu, né jednu čáru ale cik cak. Manžel za sousedkou šel a ona opáčila, že ji muže vlést na záda. Tak jsem zavolala policii ti co mají na autech napsáno „pomáhat a chránit“ všechna čest, policie šla za babičkou a ta jim řekla totéž. Politovali nás a řekli, že nám to je prd platné. Zuzance je moc málo let a tak se musíme smířit. Tak mi gravere řekněte, jaképak chránit či pomáhat. To se na to můžu :((( paňmámo pitomá to chytnu děcko co mi škodí a ono nic, nikdo nemá vinu??

 11. Dřevěná kočička? Taky dobrý :-)).(gravere, ty nám sem nic nepíšeš…)

 12. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  však joVo tom to je, každýmu se líbí něco jinýho. Tak to má byť.Říkají, že kýč jsou trpaslíci, no a já se ráda na trpaslíka podívám. Bohužel, žádného trpajzlíka nevlastním, ale mám dřevěné kočičky, taky moc pěkný:-))

 13. No, já jsem primitiv, mně kdyby se neřeklo, že to má být ble, tak se mi to docela líbí :-). Nedávno jsme všude možně debatovali o tom, co je to kýč. Tak v hudbě je to asi ještě těžší poznat.

 14. Avatar Jiřina1
  Jiřina1 says:

  jj – ble

 15. Asi nejsem silná povaha:-))