aliení anál

Tentokrát to bude monotematické, ale zato o to delší (stručnost nepatří mezi Alienovy přednosti)
Alien rád natáčí videa sám se sebou (údajně) a říká tomu projekt. Se sourcováním si ovšem hlavu nedělá a autorská práva mu příliš hluboko neleží. Takže se občas (často? pravidelně?) stává, že video obsahuje materiál, ke kterému Mistr nemá autorská práva. To mu ovšem není překážkou, aby na Youtube nepublikoval video pod licencní Creative Commons (buďto je to opravdu takový zmetek nebo nemá vůbec tušení, co ta licence znamená). YT na to ovšem má vercajk a licencí změní na YT standard, aby pak bylo možné zakázat prezentaci v zemích, ve kterých platí autorská práva ke zneužitému obsahu. To ovšem alien nechce chápat a neváhá z tohoto diverzního počinu obvinit každého, na koho si zrovna vzpomene. Pak to vypadá asi takto (byli jste varováni):

Teď jsem si všimnul, že mi youtube bez mého vědomí a proti mé vůli změnilo typ licence z Creative commons na „standard youtube“, to snad není možný.
Jako nevybral jsem si to jen tak pro srandu králíkům, sakra.
—–
Takže dost a první i poslední upozornění pro ty, kteří za oponou škodí.
Já bych rád nepřátelům sdělil, ať se uklidní, protože jinak mě to může přestat bavit a můžu to taktéž začít řešit za oponou vůči jejich okolí mimo net přes vaše rodiny, zaměstnání, školy.
Už vás mám tak akorát, cheorchie, kopřiva, vivien, gravere, libiku, vito.
Možná by bylo na čase dát mimonetovému světu vědět, co na netu ti „medoví sluníčkoví lidičkové“ provádějí, zdrojů jste k tomu sami poskytli dost a dost.
Taky bych vás rád upozornil, že mi konkrétně na jmenované nicky neustále někdo z vašich nepřátel zasílá dost drsné informace, které pokud se použijí mimo net ve vašem běžném životě, bude zle.
Že jsem byl bez své snahy dávno zahrnut vašimi běžnými os. daty pomalu, jaké máte ponožky, ani nemluvě.
Posílám s tím každého někam, ale jestli překročíte určité hranice jen o kousek, udělám si na to čas já i mí známí, kteří nemají takové morální zábrany a zásady jako alien, a rádi tvrdě ničí svině a kurvy.
Ostatně, to co někdo z vás předváděl kdysi vůči D, graver proti jessie atd., si už nějakou tvrdší akci mimo net zaslouží.
No a co poslední dobou předvádějí vita s libikem už je taky přes míru.
A podotýkám, že ty kroky vůči vám budou zcela legální a v souladu se zákony, narozdíl od těch vašich.
Stačí prostě jen lidem kolem vás ukázat a říct, co jste zač a co děláte.
To bude bohatě stačit.
A dát různými cestami vědět různé PRAVDIVÉ věci v barácích, zaměstnání, školách, rodinám, zákazníkům protizákonné není.
Vlastně je to spíše morálně správně s tím, co jste zač a děláte, aby to lidi kolem vás věděli, s čím mají co do činění a dali si pozor.
Tady na netu to všichni víme, ale ve vašem běžném životě to jistě nikdo netuší a asi by měl, ne?
Takže odsud podsud, přestáváte mě bavit.
Pište si sračky na antiwebu, to je mi jedno a OK, ale jak překročíte určité hranice škození vůči komukoliv a čemukoliv, zatočím s vámi, že na to do smrti nezapomenete, jako kdysi někteří na zp.
Libikovi taky doporučuju se trochu zklidnit poté, co v kokonu dělal kamaráda a pomalu nevlastního syna.
Měl by si přebrat, že pokud budu mít skutečně velkej web s návštěvností 10k a on jako vysoce inteligentní nejlépe dle traileru už ví, že já ho mít budu, a udělám tam proti jeho osobě a profesnímu chování pravdivou kampaň, tak ho to může doživotně sestřelit v it profesi.
Takže libiku to samé – i škození má své hranice, kde už to tolerovat nebudu.
Vitovi už zřejmě docela přeskočilo, toho nemá smysl upozorňovat na nic, je úž na rovině cheorchie s kopřivou, níž to nejde.
Což neznamená, že by pro nesvéprávnost snad ušel trestu, pokud k akci dojde.
Podívejte se, já nemám na podobné akce čas, náladu ani to nedělám rád.
A další věc je, že když už se obrátím na známé wefkova typu, tak pak lítají nejen třísky, ale stromy, lesy, města, stavení a schytá to kupa nevinných, třeba z rodin.
A pokud vám wefka přijde nebezpečný a všeho schopný, ještě neznáte skutečně nebezpečné a všeho schopné lidi, kteří se tím a) živí b) baví.
Já je znám a nutno dodat, že většinu kontaktů jsem získal v období alien-nepřítel státu na zp.
Tuhle někomu nezištně poradíte, pomůžete, támhle pošlete cvičení a najednou koukáte, že znáte několik všehoschopných stalkerů, hackerů, psychopatů, nájemných *censored*, kteří vás mají rádi, respektují, jsou vděční, chtějí vám pomoc oplatit protislužbou, ani netušíte jak.
Na basketbalových hřištích jsem poznal kupu vyloženě fajn +- čistých lidí, na zp zase kupu specifických osobností schopných z vděčnosti či obdivu čehokoliv, a jako největší ikona takového webu plného psychopatů všeho typu nejsem soupeř k podcenění, kteroužto chybu vy stále děláte, protože vás doteď šetřím a nepodnikl jsem ani ň, ať už si myslíte cokoliv.
Že dělám pro lidi dost věcí zadara, má své klady i zápory – nejsem milionář ani doživotně zajištěn, jak bych za své schopnosti a výsledky ve slušné demokracii byl, ale na druhou stranu mi to během let přineslo hodně zajímavých kontaktů vděčných lidí všeho typu ze všech profesí.
Také nutno zmínit, že když na to přijde, tak pro mě první tři roky vztahu zamilovaná holka udělá cokoliv a pokud je hodně kompatibilní, tak myslím cokoliv třeba i vůči mým nepřátelům – a oddaná čubka je často schopná pro Pána ještě víc čehokoliv než vděční profíci a tak jako po konci vztahu Jeho, tak umí nepřátele Pána nenávidět na život a na smrt podobně jako oddanej bojovej pes a použít proti nim všechny prostředky, jaké vyšinutá žena použít dokáže (a ruku na srdce, na tohle ani my chlapi skutečně nemáme).
Zachovával jsem vůči vám doteď status nečinnosti, chci abyste si toho byli vědomi a věděli to.
Ale ve chvíli, kdy někdo překročí hranice a začne cíleně výrazně škodit mým blízkým, projektům nebo slušným lidem, nedá mi jinou možnost než podobnou pacifikovací akci podniknout.
A jakmile to spustím, už to NEPŮJDE nikdy zastavit a smete to jako lavina vás i vše, co je vám drahé, což je důvod, proč jsem to dříve nespustil.
Upozorňuji všechny šílence z antiwebu i ze zp, že nejsou beztrestní ani anonymní.
A abyste měli doživotně stigma toho, co děláte na netu, netřeba dělat nic protizákonného ani špatného, stačí jen říkat pravdu, ukázat a šířit materiály, a kontaktovat ty správné lidi.
V tom je menší rozdíl, když vy šířite lži, pomluvy a nesmysly.
Pochybuju, že má manžel a rodina cheorchie sebemenší ponětí toho, co tato osoba provádí na netu, když je její muž v práci.
Stejně tak, že rodiče a ve škole kopřivy tuší, co předvádí na netu ona.
Taktéž, že děti vivien a soudy rozhodující o svěřen dětí do péče a sociálka tuší, co dělá jejich matka na netu.
Ve škole libika a jeho matka taky asi neví, jaké zajímavé hry hraje na netu.
Zákazníci vitovy stavební firmy by jistě také byli v šoku, koho si pouštějí do domů a bytů,a ta firma by tím rychle skončila – obávám se, že k tomu by stačilo rozeslání dopisem jeho jediné reakce z antiwebu a víc by nebylo třeba, což si tento pán ve svých záchvatech nenávisti a zlosti kdoví vůči čemu a komu neuvědomuje.
A že kamarádi, kteří mají rádi gravera, zůstanou jeho kamarády poté, co se dozví jeho stalkerské úchylky a uvědomí si, že to jednou může použít proti nim samotným, jejich rodiným a projektům, se dá úspěšně pochybovat. Možná ani majitel jakékoliv hospody či bojového klubu by někoho takového pro jistotu v lokále nechtěl, je to o živnost a živobytí.
Nenuťte mě přikročit k preventivní humanitární akci po americku.
Budete toho skutečně do smrti litovat.
Ano, nějakým trestním oznámením se při tristním stavu cz policie můžeme smát asi všichni, já i vy.
Vy se tímto šaškováním zdržujete a skrz stížnosti a upozornění pod fake nicky tlačíte na připosrané adminy webů či hostingů, ale já se tím zdržovat v případě nutnosti nebudu.
Jiní se tím ale zdržovat místo mě taky budou a není sranda řešit každý týden na policii jiné trestní oznámení od jiného člověka, to jednoho vyčerpá, i když je blázen jako vy.
Pokud si kdokoliv z vás snad myslel, že jsem mu čímkoliv ublížil, tak ať pochopí, že to zatím nebylo účelem – až to účelem bude, opravdu to poznáš ve svém běžném životě.
Mám své práce dost, nechci tohle dělat ani se obracet na své kamikadze pistolníky v řadách známých, kterým jsem v minulosti s něčím pomohl a dluží mi protislužby.
Jestli mě k tomu donutíte, přičtěte si veškeré následky jen sami sobě.
Pokud jsem řekl, že mi na vás byla z řad vašich nepřátel, lidí kterým jste výrazně ublížili nebo dokonce z vašich vlastních řad zaslána až neuvěřitelná spousta osobních informací a dokumentů o vašem konání i protizákonné činnosti, buďte si jisti, že to tak je (radost z tohoto cz syndromu nemám, ale tak jako vy škodíte mně, tak ti, které jste poškodili, škodí vám).
Pokud dojde k nějaké větší cílené kampani vůči mým projektům, k této akci vůči zmíněným nickům přistoupím teď i v budoucnu já i mí známí a také už nebudu bránit vašim nepřátelům, což jsem občas svým doporučením pro vás asi nepochopitelně udělal – podobně jako jsem kdysi ve prospěch vlastníka zp pajka svou autoritou v zákulisí zarazil několik profi stalkerských, hackerských a spam cílených útoků vedoucích k velkým problémům až likvidaci toho webu, za což by mi měl tento člověk líbat ruce dodnes místo toho, co předvedl.
Obecně nemám jakákoliv svinstva rád, i ta oprávněná, pokud to není vyloženě nezbytné a nutné.
Doufám, že si rozumíme a doporučuji výrazné zklidnění ve vašem vlastním zájmu, protože ani ne tak já, ale už dost lidí vás má dost a tlačí na mě, na aliena, abych s jejich pomocí podnikl adekvátní kroky.
Stížností na vás a žádostí na akci konkrétně vůči zmíněným nickům (ještě bych přidal oshiiho) mi přichází měsíčně kolem deseti od různých lidí.
Vy nemáte rádi aliena, ale spousta lidí nemá ráda vás a chce s vámi tvrdě zatočit. ¨
Rádi by pro to měli podporu a pomoc aliena, a tu zatím nedostali.
Doporučuji vám klid na lůžku nebo v přírodě, než to špatně skončí ve vašem osobním životě a nikdo z vaší rodiny, přátel, známých, zaměstnavatelů, spolužáků už si od vás doživotně kůrku nevezme a budete za prašivé psy.
Já v tom nebudu muset hnout ani prstem, akorát s ním na začátku udělám startující povel vzhůru – ANO.
Dobře si to tedy rozmyslete a zvažte své kroky.
To není výhrůžka, ale upřímné doporučení ve vašem vlastním zájmu, především zmíněných nicků.
Je to VAŠE rozhodnutí, co bude a nebude dál, já se mu adekvátně přizpůsobím.
alien

Jedeme dál, močálem černým, kol bílých skal!
Domluvit jsem se s tebou snažil, nešlo to. Třeba to půjde pak přes právníky, uvidíme.Tak to asi přes právníky nešlo, že? Uvidíme…
Počítej s tím, že v tom pak zůstaneš sám a nikdo z nich ti nepomůže, jen tě udají a podrazí.Sám jsem v tom byl vždycky (to jen alíkovi asistují desetitisíce ovlivněných za oponou) a jediný, kdo mě kdy udal a podrazil, byl alík. Udání zakomplexovaným mrťafům můžu pardonovat (zvlášť, když se nějak neujala), podrazy neodpouštím
poškozování mých autorských děl nebo kohokoliv kdo se na těch projektech podílí ne, rozhodně to nenechám být a půjdu za vyřešením té věci do všech důsledků bez ohledu na potřebné investice času a peněz.Rozhodně to tedy být nechal – skončil v okamžiku, kdy byl žádán, aby upřesnil, jaká autorská díla jakých osob byla poškozena. To upozornění z mé strany, že by bylo načase začít probírat především jeho vztah k autorskému dílu, už byl jen bonus. A čas a peníze? Ano, kromě payday na sociálce má alien času zjevně dost a fufníků si vydělá dle svých slov statisíce. Tak teď už obojí jen správně investovat, že?
Není to výhodné pro mě ani pro tebe vést letitý soudní spor.Ale tak když má ten čas a peníze…
není výhodné spolu bojovat nějaké větší internetové „boje“Na to musí být aspoň dva, dobrý muži.
jakmile bude spuštěn a rozjet velký web, nebude o co bojovat a počet uživatelů i dopad daných sdělení rozhoduje o image i obecném povědomíAno, ano, to proklete jakmile. Jakmile se mi bude chtít, napíšu ten web snad za něj.
Ještě bych byl skutečně rád, kdybys nezkoušel útočit na připravovaný web, udáními, technickými spam/hack zásahy apod. Jistě chápeš, že by to dopadlo podobně, tedy TO a žalobou.Přísahám při svých vlasech, že na žádný neexistující web nebudu útočit žádnými těmi spamháčky (už jen proto, že to neumím ani s existujícím webem). Pokud jde o udání, záleží na obsahu – mám co oplácet a na rozdíl od alinea kolem toho moc nenakecám.
V případě jakéhokoliv udání jako posledně u blogu to zdokumentuju a zveřejním pro uživatele na našem webu i všech zpřátelených webech. Nevzpomínám si, že by alien kdy jakékoliv své udání zdokumentoval a zveřejnil (zveřejňuje ochotně jen cizí soukromou korespondenci a osobní údaje), ale až to udělá, rozhodně to uvítám. Ani nemusí čekat na svůj web – nějaký ten „z“přátelený jistě najde a pokud ne, nabízím k tomu ten svůj.
je to na tobě, když na mě a mé projekty nebudeš dále útočit ani mě nijak závažněji poškozovat, nemáme ani jeden problém a nebudu tě řešit.Já žádný problém nemám už teď a pokud si alien promluví s nějakým specialistou z oblasti práva a mental sanity, nebude ho mít ani on. Kdybych ovšem věděl, na jaké projekty a jak útočím nebo jako koho poškozuji, zkusil bych se nad tím zamyslet.

The story continues…
sejdeme se už pouze písemně prvním pokusem o smír od mého právního zástupce na tvou adresu a následně u soudu popř. na Policii ČR – nu, zatím jsme se nesešli. Ne, že bych se nesnažil…
Když pro tebe není problém vyhodit v letitém složitém sporu párset tisíc za právníka a příp. odškodnění poškozených autorů děl, i řešit několik let – já myslím, že by to šlo rychleji
…pokud mé autorské texty nestáhneš popř. budeš nadále vyvíjet protizákonné aktivity vůči mé osobě nebo mým projektům, tak do toho sporu půjdu i se všemi, jejichž autorská práva taktéž poškozuješ … neustále poškozuješ ty mně a má práva, i se svými kolegy – opět jsem se snažil zjistit, o jaké projekty se jedná a čí práva (resp. jak a s kterými „kolegy“) poškozuji. Opět stejný výsledek. Perly svini házet…
Jsi autorem původního antiblogu a s velkou pravděpodobností i současného a tedy budeš brán za osobu právně zodpovědnou za protizákonnou činnost na těchto blozích. Paranoidní bludy se ovšem léčí obtížně.
Tohle byla má poslední vstřícná snaha vůči tobě o domluvu – ta vstřícnost mi nějak unikla, ale poslední výlev to tedy určitě nebyl
Dále mě laskavě neobtěžuj žádnými žádostmi o komunikaci zde ani jinde, které mi zpravidla lidé z tvého okolí přeposílají – rád bych toho nechal, ale ačkoliv jsem si najal i Ovčáčka, nepodařilo se mi najít žádnou žádost o komunikaci s alíkem. Bohužel mi nepřeposlal to, co mu lidé z mého okolí přeposlali. Takže pokud se považujete za lidi z mého okolí a něco, co jsem vám poslal, jste mu přeposlali, tak mi to prosím přepošlete.

Initial load
Tady mě Alien obvinil z porušování autorských práv, kterých jsem se měl spolu s dalšími (jejichž nicky a údajná občanská jména mi poslal) dopustit na jakémsi pofidérním blogu, jehož jsem údajně zakladatel a správce. Důkazy svých tvrzení Alien bohužel nepředložil ani neupřesnil, čí autorská práva byla konkrétně porušena a jak. Autorské právo je vůbec Alienovo oblíbené téma – pokud se o něm (myšleno o Alienovi) a jeho výšplechtech kdokoliv kdekoliv zmíní, považuje to za zcizení svého duševního vlastnictví. Sám ovšem na svém blogu zcela bezostyšně reprodukoval cizí autorizovaný obsah metodou ctrl-c/ctrl-v.
Jelikož je důvodné podezření, že první blog pod názvem Alienův kokot i jeho následná další verze jsou tvým dílem popř. jsi na jejich provozu spolupodílníkem, v dobré víře tě vyzývám, abys v těchto věcech sjednal nápravu, kdy nebudou žádné mé texty na uvedeném blogu publikovány. – v tom bohužel nedokážu Alienovi ani při nejlepší vůli (kterou ostatně nemám) vyhovět.
…budu nucen už předat věc k řešení svému právnímu zástupci a adresovat výzvu přímo na tvé občanské jméno a občanskou adresu. To samé se pro info bude týkat pánů… (zde byla uvedena jakási jména. Na mé občanské jméno, o kterém Alien tvrdí, že ho zná a občas ho někde zveřejní, zatím žádná výzva nedošla a dobře jí tak – odnesl bych ji rovnou na policii.)
…na dlouhodobém vykrádání mého know how na místo, kde dochází k zásadnímu poškozování image mých projektů i dobrého jména autorů projektů a dále k vykrádání databáze více webů a zneužívání osobních ůdajů více lidí, se skutečně smířit nepůjde – opět nebylo upřesněno, o jaké know how či projekty se jedná a o kterých „více“ webů jde.
…o tobě mám z veřejně dostupných zdrojů dostatečné info. To samé platí o osobě vystupující pod nickem vittta a osobě pod nickem znuděný.
V případě, že nedojde k dohodě, počítejte s TO + i s žalobou.
Dále tě musím upozornit, že spojování projektu pro děti a s dětmi s pedofilií bylo od některých tvých spolupodílníků onou tenkou hranicí, kdy opravdu překročili všechny meze… – netuším, o jaké projekty se jedná, ale Alienova náklonnost k nezletilým holčičkám je z jeho textů víc, než zřejmá. Snad by to ovšem raději měl vysvětlit těm „spolupodílníkům“.
Ty jsi z nich řekněme jakýsi lídr, tak si tam udělej pořádek.První antiblog jsi s velkou pravděpodobností provozoval a z toho důvodu budeš jako první podezřelý z provozování jeho pokračování… – opakovaná žádost o důkazy opět bez odezvy. Pokud by tedy měla být pravda, že se na nějakých webech někdo skutečně dopouští trestných činů, pak Aliena čeká TO pro křivé obvinění. Pokud jsem lídr někoho z vás, dejte mi vědět.
Ono vůbec můžete být rádi, že se o těch řečích o pedofilech nedozvěděl nikdo z rodičů těch dětí na videích – ne, Aliene, ty můžeš být rád. Pokud rodiče těch dětí souhlasili, abys s nimi něco natáčel, jistě by po přečtení některých tvých textů změnili názor. Tak co, půjdeme do TOho?
Pokud nebudou odstraněny všechny mé texty na antiblogu nebo se záloha mého blogu kdekoliv objeví publikovaná, budu nucen přistoupit k adekvátním krokům k takové situaci. Je-li těmi „adekvátními kroky“ smršť dalších fabulací a výhrůžek, tak tentokrát Alien výjimečně nelhal. Ničeho jiného jsem si nevšiml.
Dále ti určitě doporučuji odstranit všechny texty, na která nemáte autorská práva, což je z webu zpovedka.cz, zpovednice.cz a několika dalších převážně bdsm webů, co tam kopírujete z cizích databází. Jakmile se vlastníci daných webů/děl domluví a podají hromadná TO a žalobu, bude to právě pro tebe největší problém. Opravdu mě těší, že mi Alien připisuje vládu nad weby, o kterých jsem se dozvěděl až z jeho báchorek. O tom, že píše na bdsm weby, jsem nevěděl. To by rodiče nezletilých protagonistů Alienových videohrátek možná zajímalo taky. Vlastníci děl se ovšem, jak se zdá, zatím nedomluvili. Asi je Alien špatný koordinátor.
Pokud se to někde objeví, první se bude muset jít za tebou – všimněte si té formulace „bude se muset“. Zde Alien (na rozdíl od jiných textů) neupřesňuje, kdo za mnou bude muset jít.
Já tu vaši špínu skutečně nečtu, jen dokola dostávám info, screeny, citace, údaje atd kdoví od kolika lidí, co se tam vůči mně děje. Musím řešit a je to jen otázka času, kdy si na to udělám čas a prostor, navíc mě k tomu stejně kolegové i sympatizanti tlačí. Ano, ta věčná otázka Alienova času. Ještě že je tak zaměstnaný a zatím si ho neudělal. Ty neustálé zmínky o jakési síti vykonavatelů jsou taky nebezpečné – kdyby na TO opravdu došlo, tak je to organizovaná skupina a tam jsou jiné pálky.9 Responses to aliení anál

 1. Tak zatím dle očekávání: proflakují se tu spammeři, stalkeři, škodiči za oponou… (zapomněl jsem něco, Ali?) s fejkovými maily, ale stejnou IP :-). Alík zůstal věrný svému image pišbuza.

 2. Tak aktuálně alík exhibuje u DF. Tam našel oltář. Publikují mu články (eh, tedy projekty), dokonce tam na něj někdo reaguje, má jistotu, že mu nic nesmažou a když si bude dávat pozor (což není pravděpodobné), nezneklidní to ani to stádo fízlů, kteří to tam sledují.

  • Korekce: nejsou žádné důkazy, jestli je to skutečně Alík nebo jen nějaký jiný pošusta, který ho vykrádá. Pravděpodobně jde o někoho z tisíců ovlivněných za oponou, kteří nesou dál Mistrův prapor, an (tedy Mistr, ne ten prapor) jest přikurtován ke klecovému lůžku v nějaké šaškárně (protekční polstrovanou celu v našem choromyslinci odmítl).
   Alík si to pohnojil. Když mu teklo do bot, začal se ukrývat za xx fake identit a stal se z něj takový mulťák, že už nepoznal ani sama sebe. Začal se vydávat za jiné, jiní toho využili a začali se vydávat za něj. Z toho není cesty zpět. Nikdo už nikdy nebude vědět, s kým mluví a věřit, že by to náhodou opravdu mohl být Alík. Smutný konec, je-liž?

 3. Určitě má spoustu starostí se svým The Webem, který sice ještě není, ale až se najdou slušní nekomerční tvůrci…
  No, kde je mu konec. Exhibuje pod různými nicky na různých místech.

 4. Avatar Cheorchia
  Cheorchia says:

  Tohle je báječnej balzám na nervy a deprese 😀
  Klenot !
  Ježíši , to byl ale debil..kdepak je mu asi konec 🙂

 5. Avatar Vivien
  Vivien says:

  Ono TO ještě někde žije? Nebo jsou tyhle texty jen vykopávkou dob dávno minulých? Jojo, to byly časy…

  • Tyhle texty jsou citace ze starších mailů, které mi to posílalo. Ale žije to stále. Aktuálně se to nazývá pragmatikem, případně se to označuje za svou vlastní čubku a mluví to o sobě v er-formě. Občas to ovšem uklouzne do ich-formy, čímž se to demaskuje. Hodnotné texty a výhrůžky to plodí stále, ale neobsahují žádnou novou nosnou myšlenku. The Web už to odpískalo taky, ale jsem tam na blacklistu *crazy*

 6. Neříká se nezmar, ale výkonný a flexibilní systémový specialista na nekomerční projekty! *boast*

 7. Avatar Havlův duch
  Havlův duch says:

  Ten člověk je hotový nezmar, heh 🙂 *dash*