Z análů Alienových

Jako každý velikán své doby mám početný fanclub. Nu což, namítnete – to má dnes každý bůžek třetí kategorie. Budiž, pravím vám, ale já mám dokonce svého osobního stalkera a hatera! Kdo z vás to má? Ten můj si říká Alien a za ta dlouhá léta našeho platonického, nikdy nekonzumovaného vztahu mne obšťastnil přehršlí dramatických (leč nikdy neprokázaných) obvinění z (h)různých trestných činů, výhrůžek, barvitých popisů, co mne čeká, až… a co by udělal, kdyby… Dobrý ten duch mi zajišťuje všeobecnou popularitu a sympatie, čehož dosahuje poněkud svérázným prostředkem: zveřejňováním mé osobní korespondence a osobních údajů.

Nejsem sobec a věřím, že mentální poluce Alienovy mohou i vám, mým váženým pacientům, posloužit k pobavení i varování před tím, co dokáže nenávist a vědomí vlastní malosti. Rád se tedy s vámi podělám. Protože má Alien i další zákazníky, mohou se na oplátku o jeho moudra podělat oni se mnou.

Pravidla moštárny:

  1. Stránka je zaheslovaná, o heslo si řekněte mailem – graver(at)centrum.cz. Heslo se ukládá v sušence – na jednom počítači ho stačí zadat jednou. Nebo ne.
  2. Pokud heslo zveřejníte, změním ho a už nikdy vám nedám žádnou pilulku. Stejně bych vám nic nedal ani tak.
  3. Mé poznámky budou v textu kurzívou, citace vyblitomodře, obzvláště výživné části zvýrazním tučně nebo barevně.
  4. Komentáře jsou povoleny – můžete v nich uvádět své tipy na zvěčnění. Alienovy či jiné osobní údaje tady netruste – buď je znám nebo je znát nechci a ostatním je po tém guwno. Nejsme Alien, oder?
  5. Texty budu publikovat chaoticky a bez chronologie, jak si je vybavím nebo na ně narazím. Podstatný je obsah. Rozsáhlé rešerše a backflashe sám dělat nebudu a Ovčáček mi helfnout nechce, i když ten Peroutkův článek už nehledá. Teď zas prý hledá Mlhoša po palušách.
  6. Půjde o citace ze zdrojů, které jsou nebo byly veřejně publikovány a/nebo jsem oprávněn je publikovat (např. dle Autorského zákona, §31 odst. (1) písm. a) a zejména b)). Ve smyslu tohoto § byly veškeré mně známé texty publikovány anonymně nebo pod různými přezdívkami, nelze tak uvést autora (pokud se sám přihlásí, rád mu vyhovním).
  7. Komentáře, ve kterých mi bude kdokoliv (ať už Alien nebo jeho jménem zase nějaká pragmatická čubka, která ho dobře zná), budu rovnou mazat – obvyklý shitstorm prosím jinde.
  8. Cítí-li se kdokoliv citovaným obsahem poškozen, obnažen, uražen či nasrán, nechť mi poceluje rusutur.

Pojďte si pro to!

 Comments are closed.